#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Na domácí pouť zavítá biskup Antonín a po mši svaté se jmenovci sv. Antonína společně vyfotí

  22.05.2018 - Po staletí se věřící schází v den svátku svatého Antonína Paduánského na Svatém Antonínku.Letošní tzv. domácí pouť se uskuteční ve středu 13. června 2018. Mši svatou bude v 17.00 sloužit Mons. Antonín..

  Hlavní pouť prožijeme s arcibiskupem Janem. Odpolední program nabídne divadlo a hudební vystoupení

  22.05.2018 - Arcibiskup Stoajn prý s oblibou říkal: „V celé Evropě a na celé zeměkouli, kromě Padovy v Italii, není poutního místa k paduánskému Divotvůrci tak oblíbeného a tak navštěvovaného, jako jest náš svatý..

  VODA PRO ANTONÍNEK

  10.05.2018 - S obnovou vodního zdroje na Svatém Antonínku se po určitých letech potýkali i naši předci. Teď přišla řada na nás! Vyvrtání nové studny je vyčísleno na více než 200 000 Kč.Zapojili jsme se do programu ČSOB..

  Odpověď na opakující se dotazy ohledně semináře P. Eliase Velly

  Vzhledem k tomu, že se ozývají každý den další a další lidé s některými dotazy, zveřejňujeme je také zde. Většina se ptá, jestli může přijet na jednu přednášku či mši svatou, i když nejsou přihlášeni. To není možné... Mše svaté i přednášky budou jen pro přihlášené účastníky semináře.

  Pokud se skutečně zúčastní všech více než čtyři sta přihlášených lidí, tak je kapacita kostela i přilehlého Domu Svaté Rodiny zcela naplněna. Není možné si vzít s sebou ani skládací židličku, jak si někteří zájemci plánují, protože by ji jednoduše nebylo kam postavit. Volný prostor v chrámu, kde nejsou lavice, bude totiž do posledního místa zaplněný židlemi a lavičkami, které se přivezou z kulturního domu a z Antonínku.

  Děkujeme za pochopení. Ti, na které se letos nedostalo, protože poslali přihlášku pozdě, nebo ji vůbec neposlali, mohou využiít nabídky naší farnosti v příštím roce, kdy zde bude v červnu otec Elias Vella celý týden. Kdo se chce ovšem zúčastnit jeho exercicií, musí se včas přihlásit a zaplatit konferenční poplatek.

  Nevolejte, prosím, pokud odpovědi na své otázky naleznete na tomto webu. Myslím, že je zde zveřejněno naprosto vše, co se každý potřebuje dozvědět.

  Za organizační tým Lenka Fojtíková

  Fotogalerie