#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Poslední říjnová sobota patří dušičkové pouti

  15.10.2018 - V sobotu 27. října 2018 se na Svatém Antonínku dušičkovou poutí uzavře poutní sezóna.V 16:00 bude mši svatou sloužit P. Josef Jelínek, farář ze Vnorov a po ní bude následovat křížová cesta.Skončí poutní..

  Sobotní odpoledne s Pannou Marií

  14.10.2018 - Druhou říjnovou sobotu ovládlo ukázkové babí léto! Velkou chybu udělal ten, kdo zůstal zavřený za zdmi svých domovů. Více jak šest desítek z řad děti, mládeže a dospělých vyrazilo na Svatý Antonínek..

  Přijď/te na Antonínek na společnou modlitbu růžence

  05.10.2018 - Říjen je měsíc růžence a věřící jsou zvlášť vyzívání k tomu, aby se ho modlili častěji než jindy. Říjen je také měsícem, kdy si více připomínáme misie. Jedna z aktivit Papežských misijních..

  Odpověď na opakující se dotazy ohledně semináře P. Eliase Velly

  Vzhledem k tomu, že se ozývají každý den další a další lidé s některými dotazy, zveřejňujeme je také zde. Většina se ptá, jestli může přijet na jednu přednášku či mši svatou, i když nejsou přihlášeni. To není možné... Mše svaté i přednášky budou jen pro přihlášené účastníky semináře.

  Pokud se skutečně zúčastní všech více než čtyři sta přihlášených lidí, tak je kapacita kostela i přilehlého Domu Svaté Rodiny zcela naplněna. Není možné si vzít s sebou ani skládací židličku, jak si někteří zájemci plánují, protože by ji jednoduše nebylo kam postavit. Volný prostor v chrámu, kde nejsou lavice, bude totiž do posledního místa zaplněný židlemi a lavičkami, které se přivezou z kulturního domu a z Antonínku.

  Děkujeme za pochopení. Ti, na které se letos nedostalo, protože poslali přihlášku pozdě, nebo ji vůbec neposlali, mohou využiít nabídky naší farnosti v příštím roce, kdy zde bude v červnu otec Elias Vella celý týden. Kdo se chce ovšem zúčastnit jeho exercicií, musí se včas přihlásit a zaplatit konferenční poplatek.

  Nevolejte, prosím, pokud odpovědi na své otázky naleznete na tomto webu. Myslím, že je zde zveřejněno naprosto vše, co se každý potřebuje dozvědět.

  Za organizační tým Lenka Fojtíková

  Fotogalerie