#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  16. Farní ples

  13.01.2019 - 16. Farní ples se konal v sobotu 12. ledna v Kulturním domě v Blatnici. Začal už v 17h programem pro děti, od 19h hrála Dechová hudba Blatnička. Ve 22,30 se konalo losování prvních třinácti cen z celkových..

  Postní duchovní obnova na Velehradě

  07.01.2019 - Matice svatoantonínská i tentokrát zve své členy i nečleny na postní duchovní obnovu.Opět nás bude doprovázet P. Pavel Lev Eliáš, OFMCap.Místo konání: Poutní a exerciční dům Stojanov na VelehraděZačátek:..

  Silvestr na Antonínku

  25.12.2018 - Silvestrovská půlnoční mše svatá je na Svatém Antonínku už letitou tradicí. Nejinak tomu bude i na sklonku roku L.P. 2018. Mši svatou 31. 12. bude sloužit P. Radim Kuchař, školní kaplan Stojanova gymnázia..

  Odpověď na opakující se dotazy ohledně semináře P. Eliase Velly

  Vzhledem k tomu, že se ozývají každý den další a další lidé s některými dotazy, zveřejňujeme je také zde. Většina se ptá, jestli může přijet na jednu přednášku či mši svatou, i když nejsou přihlášeni. To není možné... Mše svaté i přednášky budou jen pro přihlášené účastníky semináře.

  Pokud se skutečně zúčastní všech více než čtyři sta přihlášených lidí, tak je kapacita kostela i přilehlého Domu Svaté Rodiny zcela naplněna. Není možné si vzít s sebou ani skládací židličku, jak si někteří zájemci plánují, protože by ji jednoduše nebylo kam postavit. Volný prostor v chrámu, kde nejsou lavice, bude totiž do posledního místa zaplněný židlemi a lavičkami, které se přivezou z kulturního domu a z Antonínku.

  Děkujeme za pochopení. Ti, na které se letos nedostalo, protože poslali přihlášku pozdě, nebo ji vůbec neposlali, mohou využiít nabídky naší farnosti v příštím roce, kdy zde bude v červnu otec Elias Vella celý týden. Kdo se chce ovšem zúčastnit jeho exercicií, musí se včas přihlásit a zaplatit konferenční poplatek.

  Nevolejte, prosím, pokud odpovědi na své otázky naleznete na tomto webu. Myslím, že je zde zveřejněno naprosto vše, co se každý potřebuje dozvědět.

  Za organizační tým Lenka Fojtíková

  Fotogalerie