#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Vánoční Půlnoční mše v Blatnici roku - 2019

  10.12.2019 - Na letošní půlnoční zazní v Blatnici Laštůvkova mše vánoční. Již od 11. listopadu se schází každé pondělí pod vedením varhaníka a sbormistra Zdeňka Hanáčka blatnický chrámový sbor, aby secvičil..

  Silvestrovská půlnoční

  27.11.2019 - Půlnoční mši svatou bude 31. 12. 2019 na Svatém Antonínku sloužit P. Radim Kuchař, spirituál Stojanova gymnázia na Velehradě. Více o tradici půlnočních na Antonínku zdeModlitba na konci roku Dobrý Bože..

  Vánoce klepou na dveře. Kdy bude na Antonínku otevřeno?

  27.11.2019 - Kaple na Svatém Antonínku je přístupná 365 dnů v roce!  Od 24. 12. 2019 do 2. 2. 2020 bude navíc PRODLOUŽENÁ OTEVÍRACÍ DOBA. Vycházíme tak vstříc především rodinám s malými dětmi, pro které je určitě..

  Oslavili svátek sv. Václava na Antonínku

  Kaple sv. Antonína se dnes na Blatnické hoře stala jedním z míst, kde se slavil svátek sv. Václava. Modlitební Společenství P. Šuránka zde odpoledne uspořádalo adoraci. "V modlitbách jsme se zaměřili především na děti a mládež, které jsou budoucností našeho národa," uvedla hlavní organizátorka Sandra Bartoníková. Právě děti se samy do modliteb i zpěvu zapojily. Nejmladším účastníkem byl Dominik Bartoník, který včera oslavil druhé narozeniny, ale celou adoraci prospal. Na Antonínek si našli cestu i věřící středního a seniorského věku.

  Text a foto: Lenka Fojtíková 

  Fotogalerie