#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  16. Farní ples

  13.01.2019 - 16. Farní ples se konal v sobotu 12. ledna v Kulturním domě v Blatnici. Začal už v 17h programem pro děti, od 19h hrála Dechová hudba Blatnička. Ve 22,30 se konalo losování prvních třinácti cen z celkových..

  Postní duchovní obnova na Velehradě

  07.01.2019 - Matice svatoantonínská i tentokrát zve své členy i nečleny na postní duchovní obnovu.Opět nás bude doprovázet P. Pavel Lev Eliáš, OFMCap.Místo konání: Poutní a exerciční dům Stojanov na VelehraděZačátek:..

  Silvestr na Antonínku

  25.12.2018 - Silvestrovská půlnoční mše svatá je na Svatém Antonínku už letitou tradicí. Nejinak tomu bude i na sklonku roku L.P. 2018. Mši svatou 31. 12. bude sloužit P. Radim Kuchař, školní kaplan Stojanova gymnázia..

  Pozvánka na první mši svatou pro děti

   

  Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče na první mši svatou pro děti ve školním roce 2013-14, která bude sloužena v pátek 13. září v 18h.

  Letošním školním rokem budou děti provázet velké osobnosti Starého zákona: Abrahám, Jakub, Josef a Mojžíš.

   

  I tento rok se mohou děti zapojit do soutěže o ceny, soutěž bude znovu rozdělena do dvou kategorií, mladší - od nejmenších po 2. třídu a starší - od 3. třídy nahoru. Mladší děti budou moci vyhrát cenu pouze za účast na mších svatých pro děti, starší budou muset prokázat i vědomosti. Ceny budou rozděleny na konci školního roku.

  Fotogalerie