#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Na domácí pouť zavítá biskup Antonín a po mši svaté se jmenovci sv. Antonína společně vyfotí

  22.05.2018 - Po staletí se věřící schází v den svátku svatého Antonína Paduánského na Svatém Antonínku.Letošní tzv. domácí pouť se uskuteční ve středu 13. června 2018. Mši svatou bude v 17.00 sloužit Mons. Antonín..

  Hlavní pouť prožijeme s arcibiskupem Janem. Odpolední program nabídne divadlo a hudební vystoupení

  22.05.2018 - Arcibiskup Stoajn prý s oblibou říkal: „V celé Evropě a na celé zeměkouli, kromě Padovy v Italii, není poutního místa k paduánskému Divotvůrci tak oblíbeného a tak navštěvovaného, jako jest náš svatý..

  VODA PRO ANTONÍNEK

  10.05.2018 - S obnovou vodního zdroje na Svatém Antonínku se po určitých letech potýkali i naši předci. Teď přišla řada na nás! Vyvrtání nové studny je vyčísleno na více než 200 000 Kč.Zapojili jsme se do programu ČSOB..

  Pozvánka na první mši svatou pro děti

   

  Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče na první mši svatou pro děti ve školním roce 2013-14, která bude sloužena v pátek 13. září v 18h.

  Letošním školním rokem budou děti provázet velké osobnosti Starého zákona: Abrahám, Jakub, Josef a Mojžíš.

   

  I tento rok se mohou děti zapojit do soutěže o ceny, soutěž bude znovu rozdělena do dvou kategorií, mladší - od nejmenších po 2. třídu a starší - od 3. třídy nahoru. Mladší děti budou moci vyhrát cenu pouze za účast na mších svatých pro děti, starší budou muset prokázat i vědomosti. Ceny budou rozděleny na konci školního roku.

  Fotogalerie