#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Poslední říjnová sobota patří dušičkové pouti

  15.10.2018 - V sobotu 27. října 2018 se na Svatém Antonínku dušičkovou poutí uzavře poutní sezóna.V 16:00 bude mši svatou sloužit P. Josef Jelínek, farář ze Vnorov a po ní bude následovat křížová cesta.Skončí poutní..

  Sobotní odpoledne s Pannou Marií

  14.10.2018 - Druhou říjnovou sobotu ovládlo ukázkové babí léto! Velkou chybu udělal ten, kdo zůstal zavřený za zdmi svých domovů. Více jak šest desítek z řad děti, mládeže a dospělých vyrazilo na Svatý Antonínek..

  Přijď/te na Antonínek na společnou modlitbu růžence

  05.10.2018 - Říjen je měsíc růžence a věřící jsou zvlášť vyzívání k tomu, aby se ho modlili častěji než jindy. Říjen je také měsícem, kdy si více připomínáme misie. Jedna z aktivit Papežských misijních..

  Pozvánka na první mši svatou pro děti

   

  Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče na první mši svatou pro děti ve školním roce 2013-14, která bude sloužena v pátek 13. září v 18h.

  Letošním školním rokem budou děti provázet velké osobnosti Starého zákona: Abrahám, Jakub, Josef a Mojžíš.

   

  I tento rok se mohou děti zapojit do soutěže o ceny, soutěž bude znovu rozdělena do dvou kategorií, mladší - od nejmenších po 2. třídu a starší - od 3. třídy nahoru. Mladší děti budou moci vyhrát cenu pouze za účast na mších svatých pro děti, starší budou muset prokázat i vědomosti. Ceny budou rozděleny na konci školního roku.

  Fotogalerie