#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Matiční pouť s námi 2. 6. oslaví P. Zdeněk Jančařík, SDB

  22.05.2019 - Pouť Matice svatoantonínské se v letošním roce uskuteční v neděli 2. 6. 2019. Mši svatou bude v 10.30 sloužit P. Zdeněk Jančařík, Salesián Dona Boska. Naše poutní místo mu určitě není úplně cizí..

  Ovdovělí se i letos setkají na Antonínku

  20.05.2019 - První setkání ovdovělých v naší arcidiecézi se konalo v roce 2012. Od té doby se společenství rozrostlo a ženám i mužům, kteří ztratili své partnery, nabízí širokou škálu aktivit.V letošním roce se..

  Svatodušní koncert na Antonínku

  20.05.2019 - Na svatodušní neděli 9. 6. 2019 v 19:00hod. se uskuteční v kapli na Antonínku koncert duchovní hudby. Účinkovat budou: Tres ex nobis ( vokální trio )                          Martin Janál a Marek..

  První prosebnou pouť farností doprovázel déšť

  Chladno, deštivo a pošmourno se podepsalo na nedělní prosebné pouti farnosti Veselí nad Moravou, kterou sloužil novokněz P. Ondřej Poštůlka, veselský kaplan. Počasí první májové neděli se rozhodně nepodobalo, a proto někteří svou pouť odložili na jindy.
   
  Hodinky ke svatému Antonínu Paduánkému si nenechala ujít skupina dětí spolu s P. Stodůlkou z farnosti Blatnice pod Svatým Antontonínkem, kteří dopoledne ve farním kostele přistoupili k 1. svatému příjímání. K dávné tradici patří, že se děti v slavnostní den společně sejdou ještě na Svatém Antonínku a svěří se pod ochranu svatého Antonína, patrona našeho kraje. Tentokrát však díky nevlídnému počasí nepřišli v krojích.
   
  Modlitba hodin se koná 9 neděl před svátkem sv. Antonína, před začátkem samotné bohoslužby.
   
  Fotogalerie na webu Člověk a víra
   

  Fotogalerie