Program na Svatém Antonínku

Program na Svatém Antonínku

Program je průběžně aktualizován.    Kaple je celoročně přístupná:  letní čas - 10.00 - 17.00  zimní čas - 11.00 - 15.00

KVĚTEN 2022

  • 1.5.2022   15:00 Pouť farnosti Veselí (P. Václav Vrba)
  • 3.5.2022   15:00 Kněžská kající bohoslužba - první úterý
  • 7.5.2022   11:00 svatební P + H
  • 7.5.2022   12:30 Mše svatá Farnost Telnice + komentovaná prohlídka 20 min. (P. Oldřich Chocholáč) 
  • 7.5.2022   15:00 Mše svatá na úmysl proseb ve džbánu na Antonínku a za strážce kaple (P. Josef Rýznar) RUAH
  • 8.5.2022   15:00 Pouť Jízd králů Vlčnov, Kunovice, Hluk, Skoronice. Za účasti králů a královských družin. (P. Ladislav Kunc)
  • 15.5.2022 15:00 Pouť Českého červeného kříže z Ostrožské Lhoty (P. Marek Výleta)
  • 21.5.2022 12:00 Mše svatá Farnost Hranice
  • 21.5.2022 15:00 Pouť motorkářů (P. Eliáš Paseka, OFM)
  • 22.5.2022 15:00 Mše svatá (P. Petr Bulvas)
  • 28.5.2022 15:00 Pouť Domácí hospic Antonínek (P. Antonín Hráček)
  • 29.5.2022 15:00 Pouť farnosti Vracov (P. Josef Zelinka)

ČERVEN 2022

  • 5.6.2022   15:00 Pouť Matice svatoantonínské (P. Jiří Zámečník, kaplan v Přerově)
  • 7.6.2022   15:00 Kněžská kající bohoslužba - první úterý
  • 11.6.2022 13:00 svatební K + L
  • 12.6.2022 15:00 Pouť farnosti Hluk (P. Josef Janek)
  • 13.6.2022 17:00 Domácí pouť ke cti svatého Antonína (P. Marián Pospěcha, farnost Dolní Lutyně)
  • 19.6.2022 8:00; 9:00; 10:30 Hlavní pouť ke cti svatého Antonína (Mons. Jan Graubner)
  • 25.6.2022 10:00 svatební P + R
  • 25.6.2022 11:30 svatební I + D
  • 26.6.2022 15:00 Pouť farnosti Nivnice, Korytná (P. Zdeněk Klimeš) Pouť čtenářů časopisu Immaculata a Rytířstva Neposkvrněné 

ČERVENEC 2022

  • 1.7.2022     8:45 DUŠE SLOVÁCKA - duchovní obnova (přednáší P. Vojtěch Kodet, O.Carm.)
  • 2.7.2022     8:45 DUŠE SLOVÁCKA - duchovní obnova (přednáší P. Vojtěch Kodet, O.Carm.)
  • 3.7.2022     8:45 DUŠE SLOVÁCKA - duchovní obnova (přednáší P. Vojtěch Kodet, O.Carm.)
  • 3.7.2022   15:00 Pouť svatých Petra a Pavla (P: Vojtěch Kodet, O.Carm.)
  • 5.7.2022   15:00 Kněžská kající bohoslužba - první úterý
  • 9.7.2022   10:30 Svatební G + K
  • 10.7.2022 15:00 Pouť farnosti Ostrožská Nová Ves (P. Jan Žaluda)
  • 17.7.2022 15:00 Pouť nemocných s pomazáním nemocných (P. Zdeněk Stodůlka)
  • 23.7.2022 12:00 svatební J + B
  • 24.7.2022 15:00 Pouť farnosti Polešovice, Vážany, Ořechov (P. Jozef Červeň)
  • 30.7.2022 11:00 svatební S + K
  • 30.7.2022 12:30 svatební G + K
  • 31.7.2022 15:00 mše svatá

SRPEN 2022

  • 2.8.2022   15:00 Kněžská kající bohoslužba - první úterý
  • 7.8.2022   15:00 Pouť farností Bánov, Suchá Loz, Dolní Němčí, Horní Němčí, Slavkov (P. Jiří Putala, P. Petr Hofírek)
  • 14.8.2022 15:00 Pouť farností Vlčnov, Kněždub, Tvarožná Lhota (P. Hubert Wójcik P. Jan Turko)
  • 20.8.2022 11:00 svatební P + O
  • 21.8.2022 15:00 Pouť farností Nedakonice, Kostelany, Kunovice, Strání Březová (P. Josef Rýznar, P. Vladimír Kunc, P. Jiří Pospíšil)
  • 28.8.2022 9:00; 10:30 Děkovná - dožínková pouť s poděkováním za úrodu (P. Pavel Macura)

ZÁŘÍ 2022

  • 3.9.2022   15:00 Mše svatá na úmysl proseb ve džbánu na Antonínku a za strážce kaple (P. Josef Rýznar) RUAH
  • 4.9.2022   15:00 Pouť farnosti Uherské Hradiště (P. Josef Říha)
  • 6.9.2022   15:00 Kněžská kající bohoslužba - první úterý
  • 9.9.2022   11:00 svatební L + G
  • 10.9.2022 11:30 svatební B + H
  • 11.9.2022 15:00 Pouť farnosti Hroznová Lhota, Kozojídky, Žeraviny, Tasov (P. Marek Výleta)
  • 18.9.2022 15:00 Pouť farnosti Strážnice, Petrov, Rohatec, Radějov, Sudoměřice (P. Robert Kalbarczyk, Dawid Bartochowski)
  • 25.9.2022 15:00 Pouť farnosti Vnorovy (P. Josef Jelínek)

ŘÍJEN 2022

  • 1.10.2022   10:00 svatební K + J
  • 2.10.2022   15:00 Pouť farnosti Uherský Ostroh, Písek (P. Karel Šenk)
  • 4.10.2022   15:00  Kněžská kající bohoslužba - první úterý
  • 9.10.2022   15:00 mše svatá
  • 16.10.2022 15:00 mše svatá
  • 23.10.2022 15:00 mše svatá
  • 29.10.2022 16:00 Dušičková pouť (P. Josef Zelinka, farář ve Vracově)

LISTOPAD 2022

  • 6.11.2022 15:00 Pouť Třetího řádu františkánského (P. Felix Mária Žiška, OFM)

PROSINEC 2022

  • 4.12.2022    15:00 Mše svatá
  • 6.12.2022    15:00 Kněžská kající bohoslužba - první úterý
  • 31.12.2022  24:00 Silvestrovská půlnoční mše svatá